Bahçe Düzenleme Örnekleri

Bahçe dekorasyonu Bahçe düzenleme resmi 1öncesi ilk olarak nasıl bir bahçe sahibi olmak istediğimizi iyice belirlemek gerekir.

Bahçe içinde nerede neyi uygulayacağımıza karar verilmelidir. Bahçe dekorasyon tarzlarının bilinmesi uygun olur. Bahçe düzenlerken pek çok bahçe resimleri görmek de fikir edinmenizde yardımcı olur.

  • Hamak kurmak,bitki yetiştirmek ,bahçede mutfak olması,bahçede parti vermek gibi bir kısım tercihlerimiz olabilir.
  • Ahşap malzemeler bahçe düzenlemesi için yaygın kullanılan materyaldir.
  • Doğal taşlar Bahce-duzenlemesi3-dogal-tas-kullanilmisda bahçe düzenlemede vazgeçilmezlerdendir.
  • Metal ve plastik materyaller de bahçemizi düzenlerken kullanılır. Ahşap Bahçe Mobilyaları dışında kaliteli plastik mobilyalar da bahçe dekorasyonu için son yıllarda kullanımı artan malzeme türlerindendir. Bahçe salıncakları, sandalyeler, masalar ve özellikle ısı ve ışıkla ilgili aksesuarlar ile ilgili malzemelerde metal ve metal içeren öğeler rahatlıkla kullanılabilir.

Bahçe MobilyalarıRattan-Bahce-Mobilyalari bahçemizin düzenlenmede ayrı bir güzellik katar.Ülkemizde bir çok bahçe mobilyası üreten firmaların bulunması da bahçe mobilyası temininde kolaylık sağlar. Günümüzde,her geçen gün daha da önemli olan bahçe düzenleme-peyzaj mimari alanında orijinal ve çok fonksiyonlu çözümler mevcuttur.